Головки блоку циліндрів, розподільні вали, турбокомпресори, ПНВТ, продаж та ремонт запчастин моторної групи | Мотортех
 

Ремонт головок блока циліндрів

Розмір та тип пошкодження для нас не є проблемою, тому ми ремонтуємо голівки блоку циліндрів (ГБЦ) для будь-яких двигунів внутрішнього згоряння для легкових і вантажних автомобілів, будівельної техніки і навіть для тепловозів та кораблів.

Регенерація розподільних валів

Використовуючи потенціал технологічних знань та досвід наплавки чавуну та ливарної сталі, а також можливості обробки в області шліфування ми регенеруємо розподільні вали для всіх типів двигунів внутрішнього згоряння.
Наше обладнання дозволяє регенерувати розподільні вали довжиною до 3700 мм.

Зварювальні роботи

Виконуємо зварювання чавуну, алюмінію, нержавіючої, кислотостійкої, жаростійкої сталі. Надаємо послуги порошкового напилення широкого спектру сплавів та інших метеріалів.

Ремонт форсунок та ПНВТ

Проводимо діагностику і регенерацію дизельних форсунок та паливних насосів високого тиску (ПНВТ) будь-яких типів та виробників.

Відновлення двигунів для Олдтаймерів та Вінтажних автомобілів

 Спеціальна послуга для колекціонерів автомобілів та спеціалістів, що займаються реставрацією ретро-авто.Продаж з обміном регенерованих деталей двигуна

Здійснюємо продаж з обміном (Trade-In) головок блоку циліндрів для легкових і вантажних автомобілів, а також розподільних валів до тягачів.


Основний напрямок діяльності компанії ТОВ «Мотортех» - ремонт та продаж окремих деталей двигунів внутрішнього згоряння.

Ми виконуємо повну регенерацію чавунних та алюмінієвих головок блоку циліндрів, розподільчих валів, комплексний ремонт форсунок всіх типів для дизельних двигунів, ремонт турбокомпресорів всіх типів та виробників.

Унікальна технологія зварювання і сучасне новітнє обладнання відомих виробників, фахівці вищої кваліфікації, а також 25-ти річний досвід дають нам можливість якісно відновлювати деталі будь-якої складності.

ТОВ «Мотортех» є ексклюзивним представником польської фірми  
POLOK Welding   в Україні. Всі роботи з діагностики та ремонту проводяться на спеціалізованому підприємстві в Польщі та відповідають нормам і вимогам європейських стандартів.

У 95% випадках поломок головки блоку або розподільного валу ми усуваємо пошкодження з відновленням 100% робочих характеристик деталі, що заявлені
OEM - виробником.

На всі реставровані деталі ми надаємо гарантію.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.